Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Kliniğimiz bir ortodonti kliniği olup ortodonti kapsamındaki tedavilerin tümü uygulanmaktadır. Diş, çene ve çene eklemiyle ilgili estetik ve fonksiyonel çok çeşitli problemler bulunmaktadır. Bu nedenle tedavilerimizde yalnızca dişlerin düzgün sıralanması değil, bununla birlikte dişlerin birbiriyle, çene kemikleriyle ve yüzle uyumu hedeflenmektedir.

Ayrıca çene kemiklerinin birbiriyle ve yüzle olan ilişkisi üzerinde de incelikle durulmaktadır. Dişlerin düzgün fonksiyon görmesi, uzun vadede çene ekleminin korunması ve yüz estetiği birbiriyle bağlantılı konulardır. Tedavilerimizde bunların tümünü bir arada gerçekleştirmek amaçlanmaktadır. Buna yönelik olarak da her hasta özel olarak değerlendirilmektedir. Detaylı ön muayene ile dişler, çene kemikleri ve yumuşak dokular (dişetleri, dil, dudaklar gibi) incelendikten sonra hastanın ağız içi ve ağız dışı fotoğrafları ile röntgen görüntüleri ayrıntılı olarak analiz edilmekte, gerekli vakalarda alınan ölçüler titizlikle değerlendirilmektedir. Tüm bunlardan sonra elde edilen bulgulara göre hastaya özel modern tedavi yöntemleri uygulanmaktadır.

Sonuçta hastanın dişlerinin, çene kemiklerinin ve yüzünün bir bütün olarak gülümseme estetiği sağlanmaktadır. Tüm bu konular uzmanlık gerektirmekte olup uzman kadromuz ve kliniğimiz uluslararası standartlarda yeterli donanıma sahiptir.

Kaliteli Ekipman

Modern Poliklinik

Uzman Doktorlarımız

Profesyonel Tedavi

Güleryüzlü Personel

Yılların Tecrübesi